Firmast

OÜ Kullatibu on eesti kapitalil põhinev ettetvõte. Tegeleme kuld- ja hõbeehete valmistamisega, parandamisega ja hooldusega. Oleme tegutsenud aastast 2007. 2009 aasta aprillis loodi ettevõte OÜ Kullatibu. Õppinud parimate vanameistrite juures, suudame pakkuda teile kõrget kvaliteeti ja nõuandeid.

Valmistame kette, sõrmuseid, ripatseid, kõrvarõngaid jne. Kõik tooted valmivad käsitööna ja vastavalt kliendi soovile. Kasutame ehete kaunistamiseks nii vääriskive kui ka sünteetilisi kive. Kõik ketid valmivad punumise teel. Ülejäänud ehted valmivad käsitööna või valamise teel. Eelnevalt valmib vahast mudel ehtest, mida on võimalik just teie juhiste järgi muuta. Sellega saate olla ehte valmimisega kursis ja jälgida seda. Võimalik on järgi teha kõiki erinevaid ehteid ja neid paljundada.

Parandame kõiki ehteid mis on parandamist väärt. Ehet, mis on oma elu ära elanud, ei ole mõtet parandada. Need jäävadki lagunema ja lõpuks jääb teil kätte ainult ehtepuru. Vanadest ehetest teeme uued.

Graveerime kõiksuguste esemetele ja ehetele.

Ehete kuldamine.

Me armastame oma tööd ja teeme seda suure innu ja huviga. Töötame teie rahulolu ja ilu nimel. Tulge meie jutule, teeme teie naised ilusaks ja mehed vägevaks.